Loyal Biscuit Box XL 18x14x2in High
SKU: LO-BBX355BRAND: Loyal Bakeware
Protect and present your baked goods during transport with our LOYAL Biscuit Boxes
Lid has a transparent viewing window to showcase your creations
Individually wrapped, bar-coded, flat packed, easy to assemble boxes
High quality milk board
Size: 18x14x2(H) inches or45x35x5(H) cm
(LO-BBX355)
| SKU | LO-BBX355 |
| Barcode # | 9341671009789 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000259000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBOX-30206
Cookie & Slice Box 30 x 20 x 6 cm with Window
$1.00
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: TYLO50
CMC Tylose Powder 50g
$7.50
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: EI-PREM-A4
A4 PREMIUM Edible Icing Sheet Lemon Tree (Pk24)
$50.00
More From This Category
SKU: SFD-BB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: WCTM360
White Catering Tray Medium 360x255x80
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50