Cookie and Donut Box 375x285x60mm
SKU: PA-D380290BRAND: Statewide Food Distributors
Suitable for 12 Regular Donuts
Protect and present your baked goods with our Donut and Cookie Boxes
- Easy to assemble one piece box with locking tabs
- High quality 400gsm milk board
- Sold in Singles or Carton of 100 boxes
(PA-D380290)
| SKU | PA-D380290 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
| Shipping Width | 0.640m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.000326000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: LO-BBX355
Loyal Biscuit Box XL 18x14x2in High
$2.95
More From This Category
SKU: PA4260SK
4 Classic Macaron Box Kraft - 4 Classic/3 Large Ma
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: PA-24MAC55
24 Macaron Box with Divider - Large Macarons
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: LO-BCB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High - Loyal
SKU: SCC978951
White Bento 8 Hole Cupcake Box
$4.50
SKU: WCTS255
White Catering Tray Small 255x155x80
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00