6 Macaron Box - Large Macarons - Kraft Brown
SKU: PA4261SKBRAND: Statewide Food Distributors
SAVE- Buy in Cartons of 100
6 Macaron Box for 50-55mm Macarons - Kraft Brown
Fits 6 Macarons on Edge
175mm x 50mm x 50mm H
Slide In Box with Window Cover
Supplied Flatpacked
Also suitable for Chocolates or Cookies
(PA4261SK)
| SKU | PA4261SK |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000155000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: WCTLL
LID White with Pet Window suits Catering Tray WCTL
$1.10
SKU: SFD-BB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: PA4272S
12 Long Macaron Box - Large Macarons
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: PA4271SK
12 Macaron Box KRAFT - Large Macarons
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: MARTB48
Mart Box Custom Clear Box Kit 48mm x 15m
$98.00