6 Macaron Box - Large Macarons
SKU: PA4261SBRAND: Statewide Food Distributors
SAVE- Buy in Cartons of 100
6 Macaron Box for 50-55mm Macarons
Fits 6 Macarons on Edge
175mm x 50mm x 50mm H
Slide In Box with Window Cover
Supplied Flatpacked
Also suitable for Chocolates or Cookies
(PA4261S)
| SKU | PA4261S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000126000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
SKU: PA4260SK
4 Classic Macaron Box Kraft - 4 Classic/3 Large Ma
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: PETCTLM
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTM360
$0.80