Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High
SKU: SFD-BB225BRAND: Statewide Food Distributors
228x115x40mm
Protect and present your baked goods during transport with our SFD Biscuit Boxes
Lid has a full transparent viewing window to showcase your biscuits
Individually bar-coded
Flat packed, easy to assemble boxes
High quality milk board
Size: 9x4.5x1.5in/22.5x11.5x4cm
Sold in quantity of 100 boxes
(SFD-BB225)
| SKU | SFD-BB225 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0450kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000276000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PA4271S
12 Macaron Box WHITE - Large Macarons
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
SKU: PA4261SK
6 Macaron Box - Large Macarons - Kraft Brown
SKU: HFCP-500G
HIGH FAT COCOA POWDER | 500G
$28.50
SKU: WCTLL
LID White with Pet Window suits Catering Tray WCTL
$1.10
SKU: SFD-BB175
Clear Lid Biscuit Box 6.75x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: PA4272S
12 Long Macaron Box - Large Macarons
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: PA4261SK
6 Macaron Box - Large Macarons - Kraft Brown
SKU: PA4271SK
12 Macaron Box KRAFT - Large Macarons
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: MARTB48
Mart Box Custom Clear Box Kit 48mm x 15m
$98.00