White Bento Box 5 Hole
SKU: SFD-BENTO5BRAND: Lemon Tree
5 Hole Cake Box - Retail Pack
BENTO BOXES
More Bento Box provides ample space for a 5" cake and 5 standard cupcakes (500 to 650 size).
With this box, an expertly coordinated presentation of your lovely treats is just a few steps away.
(SFD-BENTO5)
| SKU | SFD-BENTO5 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0620kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.000110000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: WCTL560
White Catering Tray Large 560x255x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65