12 Macaron Box WHITE - Large Macarons
SKU: PA4271SBRAND: Statewide Food Distributors
12 Macaron Box for 50-55mm Macarons
Fits 12 Macarons on Edge
175mm x 105mm x 50mm H
Slide In Box with Window Cover and Centre Divider
Supplied Flatpacked
Also suitable for Chocolates or Cookies
(PA4271S)
| SKU | PA4271S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000080000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
More From This Category
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: WCTL560
White Catering Tray Large 560x255x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65