3 Prong Christmas Holly (180)
SKU: ED3411BRAND: SFD Sugar Decorations
3 Prong Christmas Holly with Berries
Each approximately 40mm Wide x 30mm High
Box of 180 pieces
(ED3411)
| SKU | ED3411 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.004368000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LO-LFSPEM2
Stamen Pearl Round White - Medium
$3.65
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
More From This Category
SKU: ED3402S
Presents Assorted Colours 25mm (Box 180)
$56.85
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED3237S
Poinsettia Spray (1)
$10.95
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: EDTREE
Christmas Tree Sugar Decoration 40mm
$41.80
SKU: ED3490S
Assorted Christmas Decoration 25mm (Box 128)
$63.60
SKU: ED3420S
3D Santa 25mm (Box 32)
$28.80
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60