Gingerbread Man Festive 25mm (180)
SKU: ED3496BRAND: SFD Sugar Decorations
Festive Gingerbread Man
Approximately 25mm High
Box of 180 pieces
(ED3496)
| SKU | ED3496 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002480000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED9080
Smiley Faces Round Assorted (180)
$35.85
SKU: ED9060L
Yellow Faces Round 40mm (Box 96)
$28.95
SKU: ED-GINGB-40
Gingerbread Man Festive 40mm (96)
$50.45
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60
SKU: ED9040
Clown Assorted 40mm (Box 96)
$40.42
SKU: ED3920
Santa Head 40mm (96)
$46.30
SKU: ED3272
Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
$49.46
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56