3D 40mm Snowman (Bx32)
SKU: ED3421LBRAND: SFD Sugar Decorations
3D Sugar Snowman
40mm High x 35mm at Base
(ED3421L)
| SKU | ED3421L |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED9040
Clown Assorted 40mm (Box 96)
$40.42
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56
SKU: BG-SP-SEYE1-500
Small Eyes by Sprinks 500g Bag
$28.00
SKU: ED3400S
Halloween Assortment Small 25mm (Box180pc)
$52.30
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED9060L
Yellow Faces Round 40mm (Box 96)
$28.95