3D Santa 25mm (Box 32)
SKU: ED3420SBRAND: SFD Sugar Decorations
3D Santa Christmas Decoration
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 25mm high
Total of 32 pieces in Box
(ED3420S)
| SKU | ED3420S |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.000256000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED9040
Clown Assorted 40mm (Box 96)
$40.42
SKU: ED9060L
Yellow Faces Round 40mm (Box 96)
$28.95
SKU: ED3419S
Santa Waving Sugar Decoration 25mm (Box 180)
$73.50
SKU: ED3278
Pirates Flat Large (Bx72)
$35.96
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED3421L
3D 40mm Snowman (Bx32)
$32.40
SKU: ED3920
Santa Head 40mm (96)
$46.30