Gingerbread Man Festive 40mm (96)
SKU: ED-GINGB-40BRAND: SFD Sugar Decorations
Festive Gingerbread Man
Approximately 40mm High
Box of 96 pieces
(ED-GINGB-40)
| SKU | ED-GINGB-40 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002480000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3411
3 Prong Christmas Holly (180)
$59.10
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3496
Gingerbread Man Festive 25mm (180)
$58.10
More From This Category
SKU: ED3420S
3D Santa 25mm (Box 32)
$28.80
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65
SKU: ED3420L
3D Santa 40mm (Box 32)
$33.40
SKU: ED3496
Gingerbread Man Festive 25mm (180)
$58.10
SKU: ED9060S
Yellow Faces Round 25mm (Box 180)
$43.60
SKU: EDA5105
Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
$29.70
SKU: ED3272
Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
$49.46
SKU: ED3421S
3D 25mm Snowman (Bx32)
$28.80