Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
SKU: ED3272BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3272)
| SKU | ED3272 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.3850kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003456000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FM-CUTROP90
FMM Cutter 5 Petal Rose 90mm
SKU: LA-09LO999
Lorann Oils Peppermint Emulsion 118ml
$14.10
More From This Category
SKU: ED3496
Gingerbread Man Festive 25mm (180)
$58.10
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65
SKU: EDA5105
Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
$29.70
SKU: ED3420L
3D Santa 40mm (Box 32)
$33.40
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED3421S
3D 25mm Snowman (Bx32)
$28.80
SKU: ED3920
Santa Head 40mm (96)
$46.30
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00