Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
SKU: EDA5105BRAND: SFD Sugar Decorations
Black and White Icing Eyes
Superior Quality
Approximately 9.5mm diameter
Box of 1000 pieces
(EDA5105)
| SKU | EDA5105 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60
SKU: ED3420L
3D Santa 40mm (Box 32)
$33.40
SKU: ED9080
Smiley Faces Round Assorted (180)
$35.85
SKU: ED3920
Santa Head 40mm (96)
$46.30
SKU: ED3421L
3D 40mm Snowman (Bx32)
$32.40
SKU: ED9040
Clown Assorted 40mm (Box 96)
$40.42
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00