Santa Head 40mm (96)
SKU: ED3920BRAND: SFD Sugar Decorations
Santa Head only from Assortment ED3490L
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED3920)
| SKU | ED3920 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003360000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3420L
3D Santa 40mm (Box 32)
$33.40
SKU: ED9060L
Yellow Faces Round 40mm (Box 96)
$28.95
SKU: ED9060S
Yellow Faces Round 25mm (Box 180)
$43.60
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00
SKU: ED3921
Christmas Wreath 40mm (96)
$37.00
SKU: ED9080
Smiley Faces Round Assorted (180)
$35.85
SKU: ED9040
Clown Assorted 40mm (Box 96)
$40.42
SKU: ED3278
Pirates Flat Large (Bx72)
$35.96