Halloween Assortment Small 25mm (Box180pc)
SKU: ED3400SBRAND: SFD Sugar Decorations
Halloween Sugar Decoration Assortment
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 25mm in biggest dimension
Total 180 pieces in Box (30pcs of each item)
(ED3400S)
| SKU | ED3400S |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003584000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FRS3010
Foil Roll Silver (870mmX 6 M )
$10.75
SKU: CD309R
Cake Dummy Round 09in x 75mm
$6.50
SKU: 09OT882
OTT METALLIC FOOD SPRAY GOLD 48G
$11.55
More From This Category
SKU: BG-SP-SEYE1
Small Eyes by Sprinks 75g
$4.95
SKU: ED3421S
3D 25mm Snowman (Bx32)
$28.80
SKU: ED3272
Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
$49.46
SKU: BG-SP-SEYE1-500
Small Eyes by Sprinks 500g Bag
$28.00
SKU: EDA5105
Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
$29.70
SKU: ED3419S
Santa Waving Sugar Decoration 25mm (Box 180)
$73.50
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00
SKU: ED9080
Smiley Faces Round Assorted (180)
$35.85