Poinsettia Spray (Box 10pcs)
SKU: ED3237BRAND: SFD Sugar Decorations
Elegant Poinsettia Spray on Wire
Approximately 150mm High x 100mm Wide
Box of 10 pieces
(ED3237)
| SKU | ED3237 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EDTREE
Christmas Tree Sugar Decoration 40mm
$41.80
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: ED3237S
Poinsettia Spray (1)
$10.95
SKU: AI27976-1
8mm SHINY RED Cachous 1kg by Amarischia
$30.90
SKU: ED3421L
3D 40mm Snowman (Bx32)
$32.40
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED3408
Double Candy Canes 40mm (Box 96)
$34.00