Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
SKU: ED3022HBRAND: Lemon Tree
Non-Pareils are small brightly coloured spherical beads produced from a blend of sugar, tapioca starch and permitted food colouring
Ingredients: Sugar, Tapioca Starch, Glazing Agent (903), Permitted Colours
Allergens: This product is manufactured in a facility that handles other products and therefore may contain traces of peanuts and tree nuts.
Made in Australia from Imported and Local ingredients by Fresh Food Industries
(ED3022H)
| SKU | ED3022H |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0550kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CD316S
Cake Dummy Square 16in x 75mm
$12.50
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
More From This Category
SKU: ED3501L
Red Heart 40mm (Box 96)
$22.00
SKU: ONDDANH
Bling Diamante 9cm Double Dancing Heart
$13.50
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: GL3070
RD Edible Shapes - SILVER HEARTS 2g (ea)
$5.95
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: ED3025S
Red Lips 25mm (Box 180)
$39.70
SKU: FI1264
Figurine Cupid White 3in (Ea)
$1.35
SKU: FL2075
Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
$5.36