Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
SKU: FL2075BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2075)
| SKU | FL2075 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46
SKU: CGL00611C
Cup Cake Case Green Leaves Carton 600pc
$19.00
More From This Category
SKU: ED3234
Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
$70.60
SKU: PA-C8X10CLR
Clear Cake Box with Ribbon 8x8x10"
$8.95
SKU: ED3260
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Mauve (Box32)
$23.95
SKU: FL2098
Cupcake Wrapper Pearl Baby Blue (12)
$4.46
SKU: FL2097
Cupcake Wrapper Pearl Navy Blue (12)
$4.46
SKU: FL2040
Cupcake Wrapper Pearl Pink Hearts (12)
$4.46
SKU: PA-C6X8CLR
Clear Cake Box with Ribbon 6x6x8"
$6.95
SKU: ONDDH
Bling Diamante 7cm Double Hearts
$14.50