Cupcake Wrapper Pearl Baby Blue (12)
SKU: FL2098BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2098)
| SKU | FL2098 |
| Barcode # | 9341625003825 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15
SKU: WRH04813
Favour Box Red Hearts (10 Pieces)
$8.55
SKU: ED3252
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Red (Box32)
$23.95
SKU: C3298SL
Plaque Engagement Silver (Ea)
$2.60
SKU: ED3253
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Lemon (Box 32)
$23.95
SKU: FL2125
Cupcake Wrapper Pearl Purple Filigree (12)
$4.46
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: OR1008L
Ornament Cupid Bow Arrow Gold HS
$1.44