Cattleya Orchid White 60-65mm (Box 25)
SKU: ED3130BRAND: SFD Sugar Decorations
High quality small white Cattleya Orchids
Leave white or paint to add colour and shine
Box of 25.
(ED3130)
| SKU | ED3130 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: ED3255
Flower Frangipani Small 30mm Lemon (Box 32)
$23.15
SKU: ED3257
Flower Frangipani Small 30mm Pink (Bx 32)
$22.88
More From This Category
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: WBP02012
Gift Box Butterfly & Flower Purple(10)
$4.46
SKU: FL2040
Cupcake Wrapper Pearl Pink Hearts (12)
$4.46
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: PA-C1218CLR
Clear Cake Box 12.5x12.5x18" High
$10.95
SKU: ONDCONGR
Bling Diamante 3cm Congratulations
$15.95
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46