C/C Wrapper Pearl Pale Green Filigree (12)
SKU: FL2127BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2127)
| SKU | FL2127 |
| Barcode # | 9341625003948 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46
SKU: FL2075
Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
$5.36
SKU: CGL00611C
Cup Cake Case Green Leaves Carton 600pc
$19.00
More From This Category
SKU: PP-F550LTG
Patty Pan Foil Light Green #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F550HPINK
Patty Pan Foil Hot Pink #550 (500)
$35.00
SKU: PC-750PYELL
Patty Pan Confeta 750 Pastel Yellow (500)
$24.20
SKU: PC-408BLUE
Patty Pan Confeta 408 Blue (500)
$18.00
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50
SKU: PA1035H
Patty Pan #750 Red 50pk
$4.50
SKU: PC-408BLSLV-HT
Patty Pan Confeta 408 Blue/Silver High Tea (500)
$20.50
SKU: PC-408LTGRN
Patty Pan Confeta 408 Light Green (500)
$18.00