Patty Pan #700 Lime Green Gingham 50pk
SKU: PA1080HBRAND: Statewide Food Distributors
(PA1080H)
| SKU | PA1080H |
| Barcode # | 9341625001081 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.003640000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA1078H
Patty Pan #700 Black Gingham 50pk
$4.85
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: LTC360RED
Mini Patty Pans #360 RED 100pc
$4.75
SKU: LTC360SLV
Mini Patty Pans #360 SILVER FOIL 100pc
$5.45
SKU: BG-GDBL436
Bloom Baking Cup GOLD (24pk)
$4.45
SKU: BG-PC500S
Standard #550 Silver Foil Baking Cup (50pk)
$3.75