Patty Pan #750 Black Polka Dots 50pk
SKU: PA1073HBRAND: Statewide Food Distributors
(PA1073H)
| SKU | PA1073H |
| Barcode # | 9341625003450 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.003640000m3 |
| Unit Of Measure | 6 Pa |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-YBL432
Bloom Baking Cup PASTEL YELLOW (24pk)
$4.45
SKU: BG-PC500S
Standard #550 Silver Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PA1080H
Patty Pan #700 Lime Green Gingham 50pk
$4.85
SKU: BG-SLBL437
Bloom Baking Cup SILVER (24pk)
$4.45
SKU: PA1032H
Patty Pan #750 Golden Yellow 50pk
$4.50
SKU: BG-PC350G
Mini Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: LTC550GLD
Patty Pans #550 GOLD FOIL 100pc
$6.95