Standard #550 Red Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC500RDBRAND: Papyrus & Co
Standard RED Foil Baking Cups (50 pack)
High quality foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 50mm and Height: 35mm
(BG-PC500RD)
| SKU | BG-PC500RD |
| Barcode # | 9347569015986 |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001122000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LTC360RED
Mini Patty Pans #360 RED 100pc
$4.75
SKU: PA1030H
Patty Pan #750 Hot Pink 50pk
$4.50
SKU: BG-PC350RG
Mini Rose Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: LTC360BLK
Mini Patty Pans #360 BLACK 100pc
$4.75
SKU: BG-RGBL439
Bloom Baking Cup ROSE GOLD (24pk)
$4.45
SKU: BG-PKBL430
Bloom Baking Cup PASTEL PINK (24pk)
$4.75
SKU: PA1077H
Patty Pan #700 Red Gingham 50pk
$4.85
SKU: PA1067H
Patty Pan #750 Silv/Black Polka Dot 50pk
$4.85