Mini Rose Gold Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC350RGBRAND: Papyrus & Co
Mini ROSE GOLD Foil Baking Cups (50 pack)
High quality mini foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 35mm and Height: 22mm
(BG-PC350RG)
| SKU | BG-PC350RG |
| Barcode # | 9347569013296 |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000585000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LTC360GLD
Mini Patty Pans #360 GOLD FOIL 100pc
$5.45
SKU: PA1035H
Patty Pan #750 Red 50pk
$4.50
SKU: BG-PC500GR
Standard #550 Green Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PMBL25BC
Bloom Baking Cup PASTEL MIX (25pk)
$4.45
SKU: PA1080H
Patty Pan #700 Lime Green Gingham 50pk
$4.85
SKU: BG-YBL432
Bloom Baking Cup PASTEL YELLOW (24pk)
$4.45
SKU: BG-PC350G
Mini Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: BG-SLBL437
Bloom Baking Cup SILVER (24pk)
$4.45