Mini Patty Pans #360 GOLD FOIL 100pc
SKU: LTC360GLDBRAND: Lemon Tree
Patty Pan #360 GOLD FOIL packed in a Clear Cylinder
- Gold Aluminium Foil white lined
- FDA Certified for food-use
- Barcoded for retail sale
(LTC360GLD)
| SKU | LTC360GLD |
| Barcode # | 9341625008462 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PC350W
Mini White Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50
SKU: LTC550GLD
Patty Pans #550 GOLD FOIL 100pc
$6.95
SKU: LTC550RED
Patty Pans #550 RED 100pc
$5.95
SKU: BG-PC500RD
Standard #550 Red Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500B
Standard #550 Black Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: LTC360BLK
Mini Patty Pans #360 BLACK 100pc
$4.75
SKU: PA1030H
Patty Pan #750 Hot Pink 50pk
$4.50