Bloom Baking Cup PASTEL LILAC (24pk)
SKU: BG-LCBL434BRAND: Papyrus & Co
PASTEL LILAC Bloom Baking Cups (24 pack)
High quality Bloom Baking Cups (packs of 24) are now available from Papyrus.
- Unique brioche shaped case
- Made from thick, durable card
- Free standing and easy to use
- High quality matt finish
- Versatile product for an array of uses - cupcakes, dessert cup, lolly cup
- Convenient reusable hangsell packaging
Size: Base: 44mm and Height: 30mm
Available in a range of fashionable pastel and metallic colours.
(BG-LCBL434)
| SKU | BG-LCBL434 |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000585000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: BG-GRBL433
Bloom Baking Cup PASTEL GREEN (24pk)
$4.45
More From This Category
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50
SKU: PA1035H
Patty Pan #750 Red 50pk
$4.50
SKU: LTC700GLD
Patty Pans #700 GOLD FOIL 100pc
$7.95
SKU: BG-PMBL25BC
Bloom Baking Cup PASTEL MIX (25pk)
$4.45
SKU: LTC700RED
Patty Pans #700 RED 100pc
$6.95
SKU: LTC550RED
Patty Pans #550 RED 100pc
$5.95
SKU: BG-RGBL439
Bloom Baking Cup ROSE GOLD (24pk)
$4.45