Patty Pan #700 Red Gingham 50pk
SKU: PA1077HBRAND: Statewide Food Distributors
(PA1077H)
| SKU | PA1077H |
| Barcode # | 9341625001067 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.003640000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3278
Pirates Flat Large (Bx72)
$35.96
SKU: ED9070
Farm Animal Faces Assorted 33mm (Box 96)
$33.00
SKU: PA1078H
Patty Pan #700 Black Gingham 50pk
$4.85
SKU: PC-408ORNG
Patty Pan Confeta 408 Orange (500)
$18.00
More From This Category
SKU: BG-PC500W
Standard #550 White Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: LT1059
Patty Pan #750 Burgundy/Red Hounds Tooth (24)
$2.50
SKU: BG-PC350W
Mini White Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: LT1067
Patty Pan #750 Black/Silver Polka Dots (24)
$2.50
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC350G
Mini Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: PA1067H
Patty Pan #750 Silv/Black Polka Dot 50pk
$4.85
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50