Patty Pan #750 Black/Silver Polka Dots (24)
SKU: LT1067BRAND: Lemon Tree
55mm Base and 41.5mm wall height 750 Patty Pans
Hangsell Pack of 24
(LT1067)
| SKU | LT1067 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CK-78260SI
CK Jimmies Pearl Silver 16oz
$10.95
SKU: FL1000C
Cupcake Case Plain Blue Carton 600
$19.00
SKU: CA1009
Candle - Barbie FLAT (Ea)
$2.50
SKU: GL4150PBB
Plain & Simple Dust Mustard
$2.95
SKU: BBI02512
Baby Carriage Ivory (10pce)
$4.45
SKU: BGR03512
Favour Box Butterfly Red (10)
$4.46
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45