Favour Box Butterfly Red (10)
SKU: BGR03512BRAND: Flossy
Simple but Elegant Butterfly Design
Pearlescent Red
Easy to Assemble
10 pieces per Pack
(BGR03512)
| SKU | BGR03512 |
| Barcode # | 0680569368249 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: EI-FLEXTIFFANY
FlexFrost - TIFFANY Translucent Fabric (Pk 20)- Be
$59.00
SKU: ED9030P
Mini Fruits PEARS 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25
SKU: BGP03812
Favour Box Butterfly Purple (10)
$4.46
SKU: CA3206
Candle - Safari Numeral Candle - 6
$1.35
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00