Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
SKU: CON-SB360-XBRAND: Confeta
PE Coated - Suitable for Fridge or Freezer
Quality Confeta Cake and Slice Box
Made in Australia
36 x 13 x 3.5cm High
400um PE Coated Milkboard Suitable for Freezer or Fridge
Tab Lock Box with Integrated Lid
Supplied Flat Packed
(CON-SB360-X)
| SKU | CON-SB360-X |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 7.9000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.011137000m3 |
| Unit Of Measure | /100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: PA-D380290
Cookie and Donut Box 375x285x60mm
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: IN-COCOABLK-500
Callebaut BLACK COCOA Powder 500g
$28.50
More From This Category
SKU: SFD-BENTO5
White Bento Box 5 Hole
$3.75
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: PETCTLL
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTL560
$1.10