12 Long Macaron Box - Large Macarons
SKU: PA4272SBRAND: Statewide Food Distributors
12 Macaron Box for 50-55mm Macarons
Dimensions Internal 50 x 50 x 370mm
Suitable for Macarons, Chocolates, Fudge etc
Fits Up to 13 Macarons on Edge depending on thickness
Supplied Flatpacked
(PA4272S)
| SKU | PA4272S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.610m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.295m |
| Shipping Cubic | 0.000180000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: WCTS255
White Catering Tray Small 255x155x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95