Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
SKU: LO-BCB320BRAND: Loyal Bakeware
Protect and present your baked goods during transport with LOYAL Biscuit Boxes
Lid has a full transparent viewing window to showcase your biscuits
Individually shrink wrapped, bar-coded, flat packed, easy to assemble boxes
High quality 400gsm milk board
Size: 12.5x10x2(H)in/32x25x5(H)cm
Sold in quantity of 50 boxes
(LO-BCB320)
| SKU | LO-BCB320 |
| Barcode # | 9341671008300 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000259000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBOX-22114
Biscuit Box 22.5 x 11.5 x 4 cm High
SKU: SFD-BB175
Clear Lid Biscuit Box 6.75x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: CBOX-30206
Cookie & Slice Box 30 x 20 x 6 cm with Window
$1.00
SKU: LO-BCB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High - Loyal
SKU: SFD-BENTO5
White Bento Box 5 Hole
$3.75
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: LO-BBXA090
Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High - Loyal
$1.25
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: PETCTLL
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTL560
$1.10