Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High - Loyal
SKU: LO-BCB225BRAND: Loyal Bakeware
9 x 4.5 x 1.5 Inches
Protect and present your baked goods during transport with our LOYAL Biscuit Boxes
Lid has a full transparent viewing window to showcase your biscuits
Individually bar-coded
Flat packed, easy to assemble boxes
High quality milk board
Size: 9x4.5x1.5in/22.5x11.5x4cm
Sold in quantity of 100 boxes
(LO-BCB225)
| SKU | LO-BCB225 |
| Barcode # | 9341671008331 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0450kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000276000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
SKU: SFD-BB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: WCTL560
White Catering Tray Large 560x255x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: LO-BBXA090
Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High - Loyal
$1.25
SKU: PA4272SK
12 Long Macaron Box- Large Macarons - Kraft Brown
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50