Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High - Loyal
SKU: LO-BBXA090BRAND: Loyal Bakeware
Protect and present your baked goods with our LOYAL Biscuit Boxes - NO FUSS - READY ASSEMBLED!
- Ready assembled boxes for easy use
- Wrapped & bar-coded
- Sliding transparent lid to showcase your baked goods
- High quality 450gsm milk board
- Size: 3.5x3.5x0.75(H)in/9x9x2(H)cm
(LO-BBXA090)
| SKU | LO-BBXA090 |
| Barcode # | 9341671008256 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000162000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
More From This Category
SKU: PETCTLL
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTL560
$1.10
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: SFD-BENTO5
White Bento Box 5 Hole
$3.75
SKU: MARTB48
Mart Box Custom Clear Box Kit 48mm x 15m
$98.00
SKU: PA4272S
12 Long Macaron Box - Large Macarons
SKU: PETCTLM
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTM360
$0.80