4 Classic Macaron Box - 4 Classic/3 Large Macarons
SKU: PA4260SBRAND: Statewide Food Distributors
SAVE - Buy in Cartons of 100
Macaron or Cookie Box - Classic Small
180mm x 60mm x 37mm High
Slide In Box with Window Cover
Suitable for:
4 x Small Macarons (35-40mm) Flat
3 x Large Macarons (50-55mm) Flat
Also suitable for Chocolates and Cookies
(PA4260S)
| SKU | PA4260S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0520kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3092
Sprinkles Red Sticks 1.5kg
$11.95
top seller
SKU: CHBOX4
4 Chocolate Box with Clear Lid 8x8x3cm
$0.95
More From This Category
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
SKU: LO-BBXA090
Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High - Loyal
$1.25
SKU: PA4272SK
12 Long Macaron Box- Large Macarons - Kraft Brown
SKU: PA-D380290
Cookie and Donut Box 375x285x60mm
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: LO-BBXB090
Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High Black - Loyal
$1.20