1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: CCBOX1-HEBRAND: Statewide Food Distributors
Order as Singles or Cartons of 200
Large Single Cupcake Box with Tag Handle
300GSM Milkboard
100x100x100mm High Internal
150mm Overall Height
Window 60x60mm
Insert has 60mm Hole
(CCBOX1-HE)
| SKU | CCBOX1-HE |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX1-LG
1 Hole Cupcake Box 100x100x100mm Large WHITE
SKU: SFD-CBT10
Cake Box 10x10x12" Top Window
SKU: SFD-CBT12
Cake Box 12x12x12" Top Window
More From This Category
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: INBX12-24-45
Insert for CCBOX12 -24 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX24-48-45
Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-12-40
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 40mm (ea)
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95