2 Hole Cupcake Box 180x100x100mm Large WHITE
SKU: CCBOX2-LGBRAND: Statewide Food Distributors
Buy as Singles or Carton of 200
SFD 2-up Cupcake Boxes 4" High - White with clear window
Suitable for large cupcakes
Size: 180 x 100 x 100mm
Supplied Flatpacked
Sold as single boxes or Cartons of 200
(CCBOX2-LG)
| SKU | CCBOX2-LG |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000180000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: INBX12-24-45
Insert for CCBOX12 -24 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX24-48-45
Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-12-40
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 40mm (ea)
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95