Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX24-48-45BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX24 - 505 x 340 x 110 mm
45 mm Holes suit size #380 or #390 Patty Pans
INBX24-48 Insert for 24 Standard Cupcakes (48 x 45mm Holes)
400GSM White Milkboard with finger slots
(INBX24-48-45)
| SKU | INBX24-48-45 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000182000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCBOX6PB-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL Blue Select Insert (ea)
From $1.25
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: CCBOX1-HEPB
1 Hole Cupcake Box BABY BLUE - Tag Handle
SKU: CON-4020
12 Hole 65mm Insert for 13x13 Box (100)
$58.08