Insert for CCBOX6 - 12 Holes 40mm (ea)
SKU: INBX6-12-40BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX6 - 255 x 200 x 100 mm
40 mm Holes suit size #360 Patty Pans
Insert for 12 Mini Cupcakes (12 x 40mm Holes)
300GSM White Milkboard with finger slots
(INBX6-12-40)
| SKU | INBX6-12-40 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.006156000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PC-340CHOC
Patty Pan Confeta 340 Chocolate (1000)
$17.90
SKU: CCBOX4
4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: CB4-WR11
4mm MDF Board White Round 11"
$2.75
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
More From This Category
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-6-60
Insert for CCBOX6 - 6 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX12-12-60
Insert for CCBOX12 -12 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX24-48-45
Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCBOX1-HE
1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72