Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
SKU: BCR01612HBRAND: Flossy
Attractive Baking Case Cream with Red & Black Scalloped Trim
Size at Top 125w x 60d x 45h
25 Pieces packaged in Retail Hangsell Bag
(BCR01612H)
| SKU | BCR01612H |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001512000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
Others Also Bought
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
More From This Category
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: FL1000C
Cupcake Case Plain Blue Carton 600
$19.00
SKU: CCN0412C
Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
$19.00
SKU: CGL00611C
Cup Cake Case Green Leaves Carton 600pc
$19.00
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CCB01212C
Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
$19.00
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: CCG01312
Cupcake Case Girls Design (Tube 25)
$1.35