Cup Cake Case Green Leaves Carton 600pc
SKU: CGL00611CBRAND: Flossy
Buy a Carton and Save!
Full Carton of Cupcake Cases
(CGL00611C)
| SKU | CGL00611C |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.215m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024940000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EI-FLEXGOLD
GOLD Shimmer Edible Fabric (12) - Best Before 08/1
$59.00
SKU: BSB00213
Baby Shower Box White & Pink (10)
$4.45
SKU: BGP03812
Favour Box Butterfly Purple (10)
$4.46
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: CCN0412C
Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
$19.00
SKU: ED9030P
Mini Fruits PEARS 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25