Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
SKU: ED7040BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED7040)
| SKU | ED7040 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CK-78260SI
CK Jimmies Pearl Silver 16oz
$10.95
SKU: BF-BANCRUMB
Banana Crumble by Berry Fresh 60g
$16.95
More From This Category
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25