Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
SKU: CWW00912CBRAND: Flossy
Buy a Carton and Save!
Full Carton of Cupcake Cases
(CWW00912C)
| SKU | CWW00912C |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.215m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024940000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: CCG01312C
Cupcake Case Girls Design Carton 600pc
$19.00
SKU: BBP02312
Baby Carriage Pink (10pce)
$4.45
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CA1009
Candle - Barbie FLAT (Ea)
$2.50
SKU: ED3114
Rose Whirl Baby Yellow 1.3cm (Box 150)
$28.30
SKU: CCB01212C
Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
$19.00
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00