Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
SKU: ED9030CBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED9030C)
| SKU | ED9030C |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0060kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.004m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00
SKU: CK-78260SI
CK Jimmies Pearl Silver 16oz
$10.95
SKU: BF-BANCRUMB
Banana Crumble by Berry Fresh 60g
$16.95
More From This Category
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: CDA-201-219
Edible Purple and Yellow Wafer Butterflies (12)
$5.00
SKU: BGG03712
Favour Box Butterfly Green (10)
$4.46
SKU: BGP04912
Favour Box Butterfly Pink (10)
$4.46
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95