Favour Box Butterfly Pink (10)
SKU: BGP04912BRAND: Flossy
Simple but Elegant Butterfly Design
Pearlescent Pink
Easy to Assemble
10 pieces per Pack
(BGP04912)
| SKU | BGP04912 |
| Barcode # | 0680569368362 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: S66Trans
Roberts TRANSFORMERS & BUMBLE BEE Sprinkle Mix 80g
$5.50
More From This Category
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25