Favour Box Butterfly Blue (10)
SKU: BGB03612BRAND: Flossy
Simple but Elegant Butterfly Design
Pearlescent Blue
Easy to Assemble
10 pieces per Pack
(BGB03612)
| SKU | BGB03612 |
| Barcode # | 0680569368256 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95
SKU: BBI02512
Baby Carriage Ivory (10pce)
$4.45
SKU: GL4150PBB
Plain & Simple Dust Mustard
$2.95
SKU: BGY03312
Favour Box Butterfly Yellow (10)
$4.46
SKU: BGP03812
Favour Box Butterfly Purple (10)
$4.46
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45
SKU: CA1009
Candle - Barbie FLAT (Ea)
$2.50