Rose White Swirl Med 2cm (Bx 144)
SKU: ED3208BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3208)
| SKU | ED3208 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4950kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EI-FLEXSILV
SILVER Shimmer Edible Fabric - B/Before 31/10/20
$55.00
SKU: GL4010
Peacock Blue - Plain and Simple Petal Dust
$5.25
SKU: LT1067
Patty Pan #750 Black/Silver Polka Dots (24)
$2.50
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25
SKU: GL2043
Lustre Edible Silk Mocha Shimmer BBF 31/12/2021
$6.45
SKU: CA1009
Candle - Barbie FLAT (Ea)
$2.50
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED9030O
Mini Fruits ORANGE 1.5cm (Box 240)
$25.50