Favour Box Butterfly Green (10)
SKU: BGG03712BRAND: Flossy
Simple but Elegant Butterfly Design
Pearlescent Green
Easy to Assemble
10 pieces per Pack
(BGG03712)
| SKU | BGG03712 |
| Barcode # | 0680569368263 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: CDA-201-219
Edible Purple and Yellow Wafer Butterflies (12)
$5.00
SKU: BGP04912
Favour Box Butterfly Pink (10)
$4.46
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95
SKU: BGP03812
Favour Box Butterfly Purple (10)
$4.46